Ohlins подвеска для снегоходов — SWU

Підвіска Ohlins для снігоходів

Амортизатори Öhlins легко регулюються під ваш снігохід. Ми пропонуємо продукти для моделей Arctic Cat, Lynx, Ski-Doo і Yamaha.

Завдяки простому налаштуванню ви можете встановити амортизатор в будь-якому місці і будь-яку машину – для катання на санях, звичайно ж.

Підбір підвіски ATW & UTW

Arctic Cat

Lynx

Polaris

Polaris

Ski-doo

Отримайте перевагу Öhlins на треку за допомогою нашої спеціально розробленої автомобільної лінійки.


Історія про снігоходи

Не все золото, що блищить, але сяючий сніг дійсно заслуговує називатися справжнім білим золотом. Не важливо, поринете ви відразу в свіжий пух або спеціально оберете гарного зимового дня для першої поїздки, Ohlins піднесе ваше катання на зовсім інший рівень.

Те, що Öhlins випустили амортизатори для снігоходів, не повинно викликати подиву. Ми шведська компанія, в решті решт. Зима є частиною нашої ДНК. Протягом багатьох років ми вдосконалювали амортизатори, щоб вони працювали в будь-яких погодних умовах.

Вкритий снігом ландшафт значно складніший, ніж звичайна траса. Ми вкладаємо час, зусилля і досконалість в деталі, щоб створити краще для ваших зимових пригод. Раптові відволікання тепер в минулому. З амортизаторами Öhlins ви будете впевнені в собі. Єдине що вас займатиме – це зимова краса природи.


За всіх питаннях звертайтеся до наших фахівців