Продукция Ohlins – SWU

Підвіска для мотоциклів Ohlins

З 1976 року ім'я Ohlins означає найвищу якість, неймовірну продуктивність і довговічність. Кожен продукт розроблений для конкретної моделі мотоцикла, щоб працювати ідеально.

На наші продукти для мотоциклів, придбаних в Україні (крім MC, Enduro і Sport, що використовуються в змаганнях) ми надаємо гарантію 5 років за умови регулярного обслуговування в сервісному центрі Suspension World Ukraine.

Подробнее

Каталог продукції Ohlins-MX&Enduro

Отримайте переваги Öhlins за допомогою лінійки продуктів, розроблених для мотоспорту. З цим асортиментом, який обирають водії-учасники Формула-1, WEC, GT, Rally та Rallycross, ви надасте перевагу своїй команді! Ці продукти доступні у розгалуженій мережі професійних сервісних центрів та дистриб'юторів по всьому світу.


ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Каталог продукції Ohlins-MC Street

Підвіска Öhlins Automotive відрізняється максимальною продуктивністю і поставляється виробниками автомобілів GT3, такими як Aston Martin, Audi, BMW, Nissan і Lexus. Передові команди Формули-1 і Ле-Мана довіряють якості та досвіду Öhlins. Крім того, позашляхові амортизатори Öhlins успішно використовуються у всьому світі.


ПРОСМОТРЕТЬ КАТАЛОГ

Вибір амортизаторів і передніх вилок для мотоциклів

У нас ви можете придбати амортизатори, передні вилки, комплекти картриджів і кермові демпфери Ohlins для наступних марок мотоциклів: Aprilia, BMW, Benelli, Beta, Ducati, Gas Gas, Harley-Davidson, Honda, Husaberg, Husqvarna, Indian, KTM, Kawasaki, MV Agusta, Marzocchi, Royal Enfield, Sherco, Suzuki, Triumph, Vespa, Victory, Yamaha.

* Зверніть увагу, що наведений нижче список продуктів Ohlins може бути неповним. Для отримання детальної інформації звертайтеся до співробітників компанії Suspension World Ukraine.


ПІДБІР ПІДВІСКИ

Продукція для мотоциклів

Продукти для мотоциклів Öhlins наслідують давню традицію. З 1976 року це ім'я означає найвищу якість, неймовірну продуктивність і довговічність. Кожен продукт розроблений для конкретної моделі мотоцикла, щоб бути відповідним і працювати ідеально.

Image

АМОРТИЗАТОРИ

Оригінальна підвіска зазвичай призначена для використання на дорогах. Якщо ви робите щось крім звичайного використання, або мотоцикл має витримати більшу вагу, ніж планувалося, то може статися, що оригінальна підвіска не зможе впоратися з цим. Це може бути дуже важкий багаж для туру, трекових днів або гонок. Навіть якщо підвіска просто не поводить себе так, як вам хотілося б, або ви просто шукаєте альтернативу більш високого рівня.

Тому у вас є широкий вибір варіантів амортизаторів. Починаючи з однотрубного амортизатора з 36-мм поршнем до амортизатора TTX46 MX&Enduro з технологією двох трубок і 46-мм поршнем. Якості, які мають всі амортизатори від Öhlins – чутливий відгук і сучасний дизайн!

Image

ПРУЖИНИ ДЛЯ ПЕРЕДНЬОЇ ВИЛКИ

Якщо передня вилка здається занадто м'якою або занадто твердої, це можна вирішити, замінивши оригінальну пружину передньої вилки на інші продукти. Компанія Öhlins пропонує широкий асортимент лінійних пружин передніх вилок з різними номіналами жорсткості для дорожніх і позашляхових мотоциклів. Вилочні пружини Öhlins – як і всі продукти для мотоциклів Öhlins – індивідуально налаштовані і протестовані для кожної моделі мотоцикла.

Image

КАРТРИДЖІ ПЕРЕДНІЙ ВИЛКИ

Картриджі – це повна внутрішня частина передньої вилки. Можна замінити оригінальні внутрішні деталі, включаючи верхню кришку. Це покращує роботу передньої вилки в плані зворотного зв'язку і продуктивності. Також можливо зробити персональне налаштування передньої вилки. Для різних видів мотоциклів у нас є різні види картриджів в асортименті. Для отримання більш докладної інформації подивіться опис продукту або зверніться в наш сервісний центр.

Image

ПЕРЕДНЯ ВИЛКА

Навіщо потрібно замінювати оригінальну передню вилку? Якщо ви не задоволені продуктивністю оригінальної передньої вилки або хочете налаштувати свій мотоцикл. Неважливо чи збираєтеся ви на гоночний трек або їдете на мотоциклі своєю улюбленою дорогою.

Image

ДЕМПФЕР КЕРМА

Навіщо потрібен демпфер керма? Якщо витрачаєте забагато енергії, щоб утримувати кермо під час їзди. Демпфер керма використовується для зручності водія. Це те, що впливає на комфорт під час керування мотоциклом.

У більшості випадків демпфер керма використовується для мотоциклів Super Sport на дорогах або на треку.

Однак і на багатьох Naked Bikes ви знайдете оригінальний встановлений демпфер керма від виробника.

Image

СИСТЕМА MECHATRONIC

Підвіска з електронним управлінням (EC)

Механічна та електронна інженерія (Mechatronic) – це поєднання механічної, електронної та комп'ютерної інженерії.

Метою цієї міждисциплінарної інженерної області є вивчення автоматичного і технічного підходів і служить для управління передовими гібридними системами.

Image

ПРУЖИНИ ДЛЯ ЗАДНІХ АМОРТИЗАТОРІВ

Для амортизаторів Öhlins пропонує широкий асортимент пружин з різними номіналами жорсткості відповідно до ваги і уподобань гонщика.

We offer 24 months/24,000 mile warranty on most repairs