Ohlins продукція для велосипедів – SWU

Підвіска Ohlins для велосипедів

Компанія Ohlins пропонує широкий асортимент продукції. Гідравлічні і пневматичні амортизатори TTX22M Universal і STX22 Universal разом з повітряними вилками RXF34 і RXF36.

Детальніше

Каталог продукції Ohlins для велосипедів

Впровадження двухтрубной конструкції TTX Ohlins дало можливість застосувати технологію мотокросу в світі велосипедів. Підвіска Ohlins MTB виготовлена з кращих матеріалів і має різні комбінації довжини і ходу, вона підходить для більшості велосипедів на ринку і виводить їх на новий рівень досконалості.


ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Підбір амортизаторів і передніх вилок Ohlins для велосипедів

У нас ви можете придбати амортизатори і передні вилки Ohlins для наступних марок велосипедів: Alchemy, Antidote, BH, BMC, Banshee, Bird, Canfield, Cannondale, Canyon, Commencal, Cotic, Cube, DMR, Dartmoore, Devinci, Eminent, Evil, Focus , GT, Ghost, Giant, Hope, Ibis, Intense, Knolly, Kona, Kross, Lapierre, Liteville, Marin, Mde, Mondraker, Moustache, NS, Nicolai, Niner, Norco, Nukeproof, Orange, Orbea, Pivot, Pole, Pole , Polygon, Propain, Raaw, Rocky Mountain, Rose, Santa Cruz, Saracen, Scott, Specialized, Thok, Transition, Trek, Turner, Unno, Whyte, YT, Yeti


ПІДБІР ПРОДУКЦІЇ

Досконала підвіска для вашого велосипеда

Image

ПНЕВМАТИЧНІ АМОРТИЗАТОРИ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДІВ

Низька вага позашляхового амортизатора дає максимальний контроль при швидкісному спуску на велосипеді. Ohlins STX22 Air пропонує нечуване зчеплення і підтримку в легкому міцному пристрої. STX22 Air має великий діаметр поршня, збалансований великим клапаном стиснення, що забезпечує контроль внутрішнього тиску. Це призводить до низького гістерезису і чудового відгуку на демпфірування, забезпечуючи ефективність руху без втручання в управління на спуску.

Image

ГИДРАВЛИЧНІ АМОРТИЗАТОРИ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДІВ

З моменту запуску Öhlins TTX22M, амортизатор викликав ажіотаж в велосипедній індустрії. Пілоти хвалили амортизатор з моменту його випуску. Тепер він доступний в метричних довжинах/ходах TTX22M Custom Special damper на вторинному ринку, призначений для роботи з найскладнішими трасами під час швидкісного спуску Кубку світу, забезпечуючи при цьому ефективність педалей для плоских і підйомних ділянок. Конструкція з двох труб дозволяє підтримувати тиск на контрольованому рівні. Це забезпечує стабільні характеристики демпфірування на всіх типах місцевості і покращує реакцію, забезпечуючи чудовий контроль руху велосипеда і шин.

Низька і висока швидкості стиснення і демпфірування відскоку регулюються зовні. Сферичні підшипники пропонуються в якості опції для ширини до 22 мм, зменшуючи тертя при ударі під час бічних навантажень, щоб поліпшити чутливість. Всі амортизатори мають режим стабільності. Третя позиція на регуляторі високій швидкості збільшує демпфірування стиску, щоб зменшити рух підвіски під час менш складних підйомів.

Image

ПЕРЕДНІ ВИЛКИ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДІВ (MTB, Trial)

Після запуску у 2015 році передні вилки Öhlins RXF MTB зробили революцію в світі гірських велосипедів. Вилка має двотрубну конструкцію, що забезпечує паралельний і роздільний потік масла для забезпечення оптимального тиску в будь-який час. Технологія TTX забезпечує постійне регулювання тиску. Управління рівнями тиску забезпечує початкову плавність і високий рівень ходу при збереженні амортизації, зчеплення і стійкості.

На відміну від більшості вилок, доступних зараз на ринку, RXF оснащений трикамерним пневматичним важелем (2 позитивні, 1 негативна). Стан повітряної пружини можна регулювати, наприклад, збільшуючи чутливість без опускання, не розбираючи вилку.

Image

КОМПЛЕКТИ КАРТРИДЖІВ MTB

Ви хочете отримати картриджі для вилки з технологіями, що використовуються під час світових чемпіонатів? Жодних проблем, наша система для перегонів Öhlins DH з амортизатором і пневматичною пружиною доступна для вилок RockShox Boxxer і Fox40 Downhill. Комплект картриджів Öhlins TTX18 з оптимізованим поршнем 18 мм для поліпшення чутливості при незначних ударах. Збільшена ширина смуги демпфуючого тиску для досягнення поліпшеного відгуку і чутливості демпфуючого клапана.

Діапазон регулювання дозволить вам налаштувати велосипед як для перегонів так і для повсякденних поїздок.

Image

ПРУЖИНИ ДЛЯ АМОРТИЗАТОРІВ MTB

Пружини для універсальних амортизаторів MTB Öhlins доступні з кроком 4 Н/мм (23 фунта/дюйм) і мають максимальну погрішність 1,5%. Вага пружини становить від 650 до 850 г.

We offer 24 months/24,000 mile warranty on most repairs