Andriani – тюнінг мото підвіски – SWU

Andriani – тюнінг мото підвіски

Насолоджуйтесь ефектом Öhlins із нашою лінійкою продуктів Road&Track. Відчуйте чудову якість, вдосконалену тягу та комфорт, що створені з прагненням до досконалості. Проїдьте з комфортом коло, потім прямуйте до траси і з одним поворотом важеля досягайте вершин! Нова лінія Road&Track Club Sport пропонує ще більшу регульованість, щоб точно підлаштуватися під удари для досконалого проходження треку.

Andriani – підбір тюнінга для мото підвіски

Отримайте перевагу Öhlins на треку за допомогою спеціально розробленого асортименту для мотоспорту. З набором, який використовують водії Формули-1, WEC, GT, Rally та Rallycross, ваша черга вивести свою команду на перше місце! Ці продукти доступні у розгалуженій мережі професійних сервісних центрів та дистриб'юторів по всьому світу.


ПІДБІР ПІДВІСКИ

Тюнінгові рішення компанії Andreani group для мотоциклів

Випробуйте ефект Ohlins і інноваційну технологію, яка вбудована в ДНК кожного з наших продуктів суспензії.

Пристрасть, Продуктивність, Досконалість – три слова, якими живе Ohlins.

Ми захоплюємося автоспортом, тому розробляємо кращі підвісні продукти і прагнемо надати кращий сервіс для наших клієнтів.

Ми працюємо з провідними командами, що беруть участь у світових перегонах, найпрестижнішими виробниками і відомими автомобільними тюнерами. Всі вони вимагають високого рівня продуктивності; який ми прагнемо вдосконалити в лабораторії і на трасі кожного разу.

Наше прагнення до досконалості гарантує, що ми розробляємо продукти найвищої якості та стандартів в світовій індустрії.

Велика технологічна розробка OEM і підвіски для перегонів знаходить застосування на вторинних амортизаторах Road&Track у вигляді інновацій, таких як двухходовий клапан і технологія TTX.

Наші клієнти післяпродажного обслуговування відчувають новітні технології перегонів з підвищеним комфортом для поліпшення повсякденного використання під час поїздок на роботу. Звичайно, коли ви опинитеся на трасі, легко змінити налаштування на режим перегонів і стати кращим гонщиком!

Завдяки мережі обслуговування клієнтів ми пропонуємо однаково високий рівень сервісу, незалежно від того, чи це професійна команда перегонів або захоплений гонщик-ентузіаст, що прагне досконалості.

We offer 24 months/24,000 mile warranty on most repairs