Підвіска G class – SWU

Тюнінг підвіски mercedes benz g63 amg - Ohlins ORQ

Високоефективний комплект амортизаторів на основі серії ORQ для Mercedes Benz G-Wagen G350 / G500 / G63 / G65. Цей комплект заснований на колодязі перевірені амортизатори Öhlins 16/46 з поршневим валом 16 мм в комбінація з поршнем 46 мм.

Амортизатор розроблений для оригінального ходу колеса і оригінальних пружин, навіть якщо вони підготовлені щоб вони могли бути модифіковані сервісними майстернями Öhlins в мають збільшений хід і можуть використовуватися з додатковими пружинами. Комплект був протестований на декількох різних дорогах і різних покриттях знайти найкращі настройки для комфорту, а також максимально можливі продуктивність щодо керованості автомобіля.

Універсальна підвіска Мерседес Гелендваген (Кубик) G350 / G500 / G63 / G65 - Ohlins ORQ

Arctic Cat

Lynx

Polaris

Polaris

Ski-doo

Öhlins STX-series випускається в трьох варіантах. Внутрішній резервуар, резервуар типу «спинка» і віддалений резервуар. Наша технологія STX забезпечує більш плавну, керовану і приємну їзду. Серія являє собою однотрубний двигун високого тиску, який забезпечує більш високу продуктивність і може бути модернізований на автомобілі з двухтрубной конструкцією. Технологія працює з вбудованим температурним компенсацією, регулюючи продуктивність системи, щоб компенсувати зміни, викликані температурою. Це робить вашу поїздку більш точної і надійної. Амортизатори STX можна адаптувати для більшості транспортних засобів, водіїв і різних областей застосування.

Крім стандартної процедури обслуговування вартість технічного обслуговування не включає вартість будь-яких пошкоджених або зношених деталей. Для заміни цих деталей може стягуватися додаткова плата. Перш ніж приступити до роботи, ми узгодимо з вами вартість запчастин.